Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Klasyliada 2020 – VII edycja Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 03 Marzec 2020 21:33
Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Gastronomicznych do wzięcia udziału w Klasyliadzie – turnieju wiedzy o historii i dniu dzisiejszym Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. Jest to już VII edycja tego konkursu.
Głównym celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów naszej szkoły wiedzy o jej historii i dniu dzisiejszym. Ponadto udział w konkursie ma sprzyjać integracji społeczności szkolnej.

Konkurs zostanie przeprowadzony w II etapach:
- eliminacje klasowe - w formie testu pisemnego,
- rozgrywka finałowa z udziałem zwycięzców z poszczególnych klas – w sytuacji gdy kilka osób z klasy osiągnie taki sam wynik przewidziany jest test dodatkowy. Eliminacje odbędą się pod koniec marca, finał zaś w kwietniu 2020r. Szczegółowe terminy oraz harmonogram eliminacji zostaną podane w późniejszym czasie.
 
Głównym źródłem informacji pozwalającym przygotować się do udziału w konkursie jest strona internetowa szkoły, a w szczególności zakładka „Gastronomik wczoraj i dziś”, a w niej m.in. historia Zespołu Szkół Gastronomicznych i inne dodatkowe materiały. Warto także zajrzeć do innych, stałych zakładek, np. aktualności, szkoła, projekty, współpraca zagraniczna, przedsiębiorczość. Wiele przydatnych informacji zostało także upublicznionych w antyramach znajdujących się na trenie szkoły (korytarz w części administracyjnej, łącznik).

W imieniu organizatorów Klasyliady
Wojciech Brański
Zmieniony: Wtorek, 03 Marzec 2020 21:39